שיפורים לרכבי שטח | גתוס שיפורים לרכב

שיפורים לרכבי שטח

מחלקת פיתוח והנדסה מפתחת ומייצרת מוצרים ואביזרים המשפרים את יכולות הרכב בשטח:

מיגון תחתון לכל רכבי השטח – ייעודו של המיגון הוא להגן על החלקים החיוניים ברכב כאלה שפגיעה בהם תביא להשבתת הרכב. אנחנו בגתוס ממליצים להתקין מיגון גחון, מיגון לתיבת ההילוכים ומיגון לתיבת העברה. המיגון עשוי מברזל מגולוון או אלומיניום תלוי ברכב, מיגון לתיבת ההילוכים עשוי מברזל מרושת המאפשר זרימת אוויר וקירור נוזל תיבת ההילוכים. לעיתים מומלץ למגן גם את מיכל הדלק כאשר מיכל הדלק ממוקם נמוך ולא מגיע ממוגן ע"י היצרן כמו למשל במרבית רכבי השטח של טויוטה, D-MAX ועוד ...

ווי גרירה – וו גרירה מיועד לרתימת עגלות נגררים ומנשאי אופניים ואינו מיועד לחילוץ בשטח.
בגתוס תוכלו למצוא וו גרירה תפוח קבוע, וו גרירה נשלף או וו גרירה משולב ולהתאים לרכב לפי הצורך ואופי הפעילות. בהתקנת ווי הגרירה , אנו משתדלים לפגוע כמה שפחות בזווית הנטישה של הרכב בשטח.

וו גרירה משולב מתאים לגרירת גרורים בעלי כף ריתום, טבעת גרירה או מנשאי אופניים. 
וו גרירה תפוח קבוע מתאים לגרירת גרורים בעלי כף ריתום ו/או מנשאים ומתקנים לאופניים אינו מתאים לטבעות גרירה.

ישנם כלי רכב שבהם חובה להתקין ווים נשלפים בכדי שלא יסתירו את מספר הרישוי. 
התקנת הוו כוללת את האישורים הנדרשים ממשרד הרישוי. 

פגושים אחוריים – פגוש אחורי מיועד להגן על דופן אחורית ולאפשר התקנת וו גרירה נשלף או תפוח קבוע. פנס הערפל ושקע החשמל של התקן הגרירה מוגנים בתוך הפגוש.

מגני סף מדרגות צד – בגתוס תוכלו למצוא מדרגות צד מחוזקות המאפשרות טיפוס קל ונוח לרכב ומסוגלות לשאת את משקל הרכב והינן בסיס הרמה מצוין להייליפט. יתרון נוסף הינו שמירה על דופן הרכב בעת נסיעה בשטח היות והן בולטות מעבר לקו הדלתות.

פגושים קדמיים – הפגוש מקנה לרכב מראה ייחודי ועוצמתי ומשפר בצורה ניכרת את זווית הגישה של הרכב בנסיעת שטח. הפגוש כולל מגלש אלומיניום מהפגוש עד למיגון הגחון. אפשרי להתקין כננת עם קופסת פיקוד נפרדת או כננת עם "גשר" התקנת הפגוש מאפשר עבודה קלה ונוחה עם הכננת. 

***התקנת פגוש ברכבים החל משנת 2008 מחייבת התקנת כננת

גתוס משווקת ומתקינה את המוצרים של המותגים המובילים בתחום שיפורי רכבי השטח:

קפיצים בולמים – בולמי הזעזועים מרסנים את הקפיץ ואת תנועת הגלגל ומשפרים משמעותית את חוויית המשתמש בנהיגת כביש ושטח, הקפיצים מיועדים להגביה את הרכב וכך לאפשר מעבר טוב יותר בשטח מסולע.

בגתוס תוכלו למצוא מגוון רחב של קפיצים בולמים ואנחנו נתאים לכם את הקפיצים והבולמים שישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר בשימוש היומיומי שלכם.

קפיצים ובולמים: OLD MEN EMU, RANCHO, SPRINGS, KONI, IRONMAN, MONROE, FOX, LOVELLS

נעילות דיפרנציאל – מהו דיפרנציאל ? – דיפרנציאל הוא התקן מכני המורכב בעיקר בכלי תחבורה ממונעים בעלי גלגלים מקבילים. כאשר מכונית פונה, הגלגל החיצוני עובר דרך ארוכה יותר מהגלגל הפנימי בפרק זמן זהה לכן מהירותו תהיה גדולה יותר ממהירותו של הגלגל הפנימי. הדיפרנציאל מתגבר על ההפרש המהירויות ומפצל את הכוח בין שני הגלגלים.

נעילת דיפרנציאל מאפשרת תנועה סיבובית זהה של שני הגלגלים ובעצם מחלקת את הכוח באופן שווה בין שניהם. נעילת דיפרנציאל נפוצה בעיקר ברכבי שטח וחשובה במקרה בו נסעתם בשטח והגעתם למצב של אובדן אחיזה מוחלט בגלגל או שניים, במקרה זה הנעילה תחלק את הכוח בין שני הגלגלים באופן שווה ותאפשר לכם להיחלץ ממצב זה.  

שנורקלים – תפקידו של השנורקל הוא מניעת כניסת מים למנוע דרך פילטר האוויר בעת צליחת מעברי מים. בנוסף, השנורקל מפחית משמעותית את כמות האבק שמגיע לפילטר האוויר ומכניס אויר צונן יותר למנוע ולא את האוויר החם שיש בתא המנוע.

גגונים – בגתוס מגוון רחב של מערכות נשיאה ומוצרים נלווים: מוטות רוחב, מוטות אורך, עריסות אלומיניום, עריסות ברזל, גגונים לאופניים לגג הרכב, גגוני אלומיניום, גגוני פלדה, מנשאי אופניים המתלבשים על וו גרירה, רשתות מטען, רצועות קשירה , מותחןועוד...

כננות - כננת מיועדת לחילוץ והצלה והיא תועיל במיוחד במידה ואתם אוהבים לטייל לבד. משקל הכננת הוא כ-40 ק"ג. המשקל הזה משפיע על התנהגות הרכב בכביש ובשטח ומומלץ להתאים קפיצים בולמים.

כננות: KINGONE, RUNVA, IRONMAN, WARN

בושינגים משופרים – אלה בוקסות גומי שמגיעות במשולשים ובתושבת המנוע , כתוצאה מתנאי מזג אוויר, חום ותנועה הבושינגים נשחקים. בגתוס תוכלו למצוא בושינגים העשויים מפוליאורטן העמיד יותר לאורך זמן ולעומסים שונים גם בתנאי מאמץ קיצוניים כדוגמת נסיעה בתנאי שטח קשים. יתרונות הנובעים משימוש בבושינגים האיכותיים של SUPER PRO : * גיאומטרית היגוי קבועה ובלתי משתנה עקב בלאי. * תגובות הגה מדויקות יותר. * הארכת חיי הצמיגים. * שמירה על אחיזת הכביש. * הארכת חיי המרכיבים של מערכת המתלים (בייחוד בולמים). * יציבות טובה יותר של כלי הרכב על הכביש ובשטח

שיפורים לרכבי שטח


קטגוריות